Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Cryptic wyjaśnia szczegóły darmowej wersji gry MMO Star Trek Online
Poznaliśmy szczegóły darmowej wersji gry Star Trek Online, która wystartuje przed końcem tego roku. Ekipa ze studia Cryptic zamierza udostępnić graczom z bezpłatnymi kontami wszystkie sektory i misje obecne w grze, a także umożliwić zdobycie maksymalnego poziomu. Płatne będą tylko ponadprogramowe dodatki i różne specjalne funkcje.

W Star Trek Online nadal będzie można grać na płatnym koncie z abonamentem. W ten sposób otrzymamy dostęp do wszystkich atrakcji. Użytkownicy korzystający z darmowych kont, określani jako „Silver Members”, trafią za to na pewne ograniczenia.

W trybie free-to-play będzie można stworzyć tylko dwie postacie, a rozmiary plecaka i wirtualnego konta bankowego zostaną zmniejszone. Darmowi użytkownicy nie będą mogli korzystać z modułu Foundry Creator i użyją tylko niektórych elementów interfejsu Create a Fleet.

Więcej ograniczeń zobaczymy podczas rozgrywki – mają one dotyczyć chatów, forum czy wbudowanej komunikacji głosowej. Ponadto, w darmowej wersji gry pojawią się pewne reklamy. Wszystkie elementy zostały wymienione w tym zestawieniu.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2011-09-07 12:06:29
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow