Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Clone Wars Adventures z 8 milionami zarejestrowanych użytkowników
Clone Wars Adventures, produkcja MMO sygnowana logiem firmy Sony Online Entertainment, po roku od momentu premiery może pochwalić się ośmioma milionami zarejestrowanych użytkowników. Tytuł powstał w oparciu o popularny serial telewizyjny, emitowany przez stację Cartoon Network.

Informacją pochwalili się w specjalnym oświadczeniu prasowym przedstawiciele zarówno odpowiadającego za developing tytułu koncernu Sony, jak i użyczającej licencji firmy LucasArts, opiekującej się wszystkimi przedsięwzięciami związanymi z marką Gwiezdnych Wojen na rynku gier wideo.

Warto zaznaczyć, że podane osiem milionów nie jest liczbą aktywnych, stałych użytkowników, a jedynie stwierdza liczbę osób, która dokonała rejestracji. W zakresie podstawowej funkcjonalności Clone Wars Adventures jest pozycją zupełnie darmową, więc nie ma wątpliwości, że duża część graczy postanowiła po prostu wypróbować dzieło Sony Online Entertainment. Niemniej, wynik ośmiu milionów robi wrażenie i świadczy zarówno o ogromnej popularności serialu animowanego, jak i wciąż gigantycznej sile oddziaływania całej marki Gwiezdnych Wojen. Przypomnijmy, że gra od początku była „skazana na sukces”. W nieco ponad tydzień od premiery udało się jej do siebie przekonać ponad milion fanów.

Clone Wars Adventures to komputerowa adaptacja stworzonego przez amerykańską stację Cartoon Network w 2008 roku i cieszącego się za oceanem niezwykłą popularnością serialu animowanego Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. Opowiada on o przygodach Obi-Wana Kenobiego i młodego Anakina Skywalkera podczas tytułowego konfliktu, jaki w ostatnich latach istnienia Starej Republiki rozgorzał w Galaktyce. Chronologicznie akcja tych wydarzeń ulokowana jest między drugą a trzecią częścią sagi. Serial poprzedzony został kinowym filmem o tym samym tytule i we wrześniu rozpocznie swój czwarty sezon na antenie.

Tytuł jest produkcją z gatunku MMORPG przeznaczoną dla mniej zaawansowanych użytkowników. Clone Wars Adventures w przeciwieństwie do innych tego rodzaju pozycji nie oferuje otwartego świata, a jest raczej zestawem minigier, do których uzyskujemy dostęp albo za pośrednictwem specjalnego menu lub poruszając się po stacji kosmicznej i korzystając z odpowiednich pomieszczeń. Rozgrywka jest darmowa, ale chętni mogą skusić się na dodatkowe opcje, które wymagają opłacania miesięcznego abonamentu.

Gra miała swoją premierę 15 września ubiegłego roku w wersji na komputery osobiste.

Źródło:
"Taven" - GRY-OnLine
Klemens
2011-09-16 11:43:29
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow