Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

City of Heroes Freedom - komiksowa gra MMO dostępna za darmo
Zgodnie z czerwcową zapowiedzią firmy NCsoft, gra MMO City of Heroes zmieniła model biznesowy na free-to-play. Wszyscy miłośnicy komiksowych superbohaterów, którzy nie chcą ponosić dużych wydatków związanych z koniecznością płacenia miesięcznego abonamentu, mogą już bez przeszkód rozpocząć zabawę wcielając się w obrońców sprawiedliwości lub złoczyńców w fikcyjnym mieście Paragon.

Od tego momentu nazwa produkcji zmieniła się na City of Heroes Freedom. Na oficjalnej stronie gry zamieszczono dokładne zestawienie funkcji, jakie zostaną udostępnione dla posiadaczy kont: darmowych, premium oraz VIP. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się ponieść dodatkowe koszty, każde z nich umożliwia awans postaci do 50 poziomu doświadczenia.

Bezpłatne konto wiąże się z szeregiem ograniczeń: tylko dwoma slotami postaci, ośmioma archetypami (klasami) bohaterów, brakiem dostępu do systemu Incarnate (obejmującego m.in. instancje dla wysoko poziomowych postaci oraz nowe umiejętności), zablokowaniem niektórych form komunikacji w grze (np. brak skrzynki pocztowej, zakaz pisania na forum) i innymi.

Dotychczasowi gracze oraz wszyscy, którzy zakupią za prawdziwe pieniądze tzw. punkty Paragonu, otrzymają konto o statusie premium. Jest ono bardzo podobne do darmowego. Główna różnica to dostęp do odblokowanej wcześniej przez użytkownika zawartości.

Oczywiście najwięcej atrakcji przewidziano dla osób opłacających abonament. Oprócz zniesienia wymienionych ograniczeń, mogą one także grać na specjalnie w tym celu przygotowanym serwerze o nazwie Exalted (ang. wywyższony). Konto VIP zasilane jest co miesiąc 400 punktami Paragonu, które można wydać w dostępnym w grze sklepie. Dotychczasowy program lojalnościowy Veteran Rewards zastąpiono nowym, Paragon Rewards. Więcej na jego temat możecie poczytać tutaj.

Zmianie modelu na free-to-play towarzyszy również premiera aktualizacji o nazwie Convergence. Obejmuje ona dodatkowy obszar First Ward, dużego potwora Seed of Hamidon, próbę wcielenia The Underground, nowe misje, moce oraz kostiumy.

Źródło:
"DogGhost" - GRY-OnLine
Klemens
2011-09-28 14:31:51
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow