Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

CD Projekt RED nawiązuje współpracę z Dark Horse – komiks Wiedźmin w drodze?
Firma CD Projekt RED opublikowała krótki zwiastun zapowiadający projekt tworzony razem z Dark Horse, słynnym amerykańskim wydawcą komiksów. Jak można się domyślić, owocem tej współpracy będzie najprawdopodobniej komiks oparty na motywach gry, zapewne przedstawiający wydarzenia w jakimś w jakimś stopniu powiązane z tymi, które będą miały miejsce w nadchodzącej części o podtytule Dziki Gon.

Pojawienie się Geralta z Rivii na kartach komiksu nie byłoby zupełnym novum. Już w latach 90. ubiegłego wieku powstał cykl bazujący na utworach Andrzeja Sapkowskiego, autora wiedźmińskiej sagi. Za jego realizację odpowiadają Maciej Parowski oraz Bogusław Polch, z czego pierwszy przyłożył rękę do opracowania scenariusza, natomiast drugi przygotował część rysunkową. Całość pojawiła się na rynku nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka. Co więcej, przy okazji premiery Zabójców Królów ukazała się dwuczęściowa seria zatytułowana Racja stanu, do której stworzenia przyczynili się Michał Gałek (scenariusz), Arkadiusz Klimek oraz Łukasz Poller (rysunki).

Wstępny rezultat współpracy RED-ów oraz Dark Horse Comics poznamy na imprezie Comic Con, która odbędzie się 11 października tego roku w Nowym Jorku.

Źródło:
"qjin" - GRY-OnLine
Klemens
2013-10-03 20:56:11
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow