Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Bloodborne zmierza na PC? Tak sugeruje plotka
W zamkniętej grupie na forum ResetEra pojawił się przeciek sugerujący, że Bloodborne – gra RPG akcji od studia FromSoftware, która obecnie jest dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 4 – może otrzymać pecetową konwersję. Według źródła tych wieści na oficjalną zapowiedź możemy jeszcze trochę poczekać. Co ciekawe, tajemniczy insider twierdzi, że nie jest to jedyna gra Sony, która trafi na blaszaki.

Bloodborne jest obecnie w trakcie przenoszenia na PC. Chciałem Wam to przekazać, chłopaki, wiedząc, że uwielbiacie grać na PC. Ogłoszenie tego może potrwać od 10 miesięcy do roku, ale inne gry Sony na PC mogą zostać zapowiedziane najpierw, a później to! Jeśli myślałeś, że Horizon był jedynym (tytułem - przyp. red.), który wyjdzie na PC, to przygotuj się na szok – czytamy.

Redaktorzy nie podają źródła przecieku, dlatego też podchodźcie do tych doniesień z bardzo dużą dozą ostrożności. Szczególnie, że… zachęca do tego sam leaker.

Nie traktujcie tego jako stuprocentowego potwierdzenia, czekajcie na oficjalne wiadomości! I oczywiście, traktujcie każdy przeciek ostrożnie. (…) Moje źródła są związane z branżą gier komputerowych oraz z najbardziej aktywnym na świecie forum gier komputerowych, jakim jest Era. Ufam im w pełni i znam ich osobiście od kilku lat. PS: Jeśli znacie jakichś ludzi z obcych krajów lub z Ery, nie dzielcie się tym z nimi. To jest tylko i wyłącznie dla was, chłopaki, ponieważ to prywatna grupa.

Sprawa jest szyta bardzo grubymi nićmi i doniesienia nie wydają się zbyt wiarygodne. Niemniej, podobnie wyglądały w przeszłości wieści dotyczące pecetowego portu Death Stranding czy Horizon Zero Dawn, które ostatecznie się potwierdziły. Sony zaczęło wydawać swoje tytuły na PC, a Bloodborne bez wątpienia byłby świetnym kandydatem – gry FromSoftware mają oddaną grupę fanów także pośród posiadaczy tej platformy.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2020-05-19 12:10:32
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow