Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Black Prophecy - otwarta beta coraz bliżej
Od wielu miesięcy było cicho o Black Prophecy, czyli kosmicznej grze MMO studia Reakktor Media. Okazuje się, że twórcy przez ten czas nie próżnowali i już wkrótce ruszyć mają otwarte beta testy.

Autorzy nie podali niestety konkretnej daty startu bety, ale nie powinniśmy raczej czekać zbyt długo. Co więcej, usunięto ograniczenia nałożone na obecnych testerów, więc mogą się już oni dzielić z resztą świata własnymi wrażeniami, screenami oraz filmikami.

Spore opóźnienie w produkcji zapewne w dużym stopniu związane jest ze zmianą koncepcji gry. Początkowo Black Prophecy miało korzystać z typowego systemu abonamentowego. Jednak studio Reakktor Media wpadło w niemałe tarapaty finansowe i niewiele dzieliło je od bankructwa. Twórców uratowało podpisanie umowy z firmą gamigo AG. Dzięki zastrzykowi gotówki autorzy mogli kontynuować produkcję, jednak oznaczało to jednocześnie zmianę systemu płatności. Gamigo specjalizuje się bowiem w darmowych grach z mikropłatnościami i Black Prophecy musiało zostać przerobione na ten właśnie model.

Wrażenia z testów nie były do tej pory zbyt pozytywne, głownie za sprawą pozostawiającego sporo do życzenia stanu technicznego. Miejmy nadzieje, że rozległa beta umożliwi twórcom usunięcie tych problemów. Kosmicznych MMO nie w końcu zbyt wiele i szkoda by było, aby kolejny obiecujący projekt marnie skończył z powodu zwykłego niedopracowania.

Źródło:
Wiktor "Adrian Werner" Ziółkowski - GRY-OnLine
Klemens
2011-01-07 11:16:51
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow