Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

BioWare zadowolony z przyjęcia Mass Effect 2
Ray Muzyka oznajmił swoje zadowolenie z przyjęcia Mass Effect 2 przez prasę branżową. Trudno się dziwić, wszak produkcja BioWare'u jest jedną z najwyżej ocenionych gier w historii.

„Bogate, głębokie światy, fascynujący bohaterowie i opowieści, a także intensywna akcja to symbole gier BioWare'u. Mass Effect 2 podnosi poprzeczkę we wszystkich tych dziedzinach” - powiedział Ray Muzyka, współzałożyciel studia odpowiadającego za jeden z największych hitów ostatnich miesięcy.

„Jestem niesamowicie dumny z naszego zespołu. Wszyscy pracowali z pasją, by oddać w ręce graczy tytuł najwyższej jakości” - kontynuował. Wspomnianą jakość najlepiej odzwierciedlają recenzje Mass Effect 2, które w ostatnim czasie wręcz zalały Internet. Serwis Metacritic zebrał dotąd 44 oceny, z których szesnaście to tzw. „maksy”, czyli 100/100. Aktualna średnia gry to 96/100. Nikt nie ocenił jej niżej, niż 9/10.

„Ta widowiskowa kontynuacja, oparta na zadziwiającym uniwersum Mass Effect, to wielkie osiągnięcie. Nie możemy się doczekać, aż trafi w ręce graczy” - zakończył Muzyka.

Źródło:
Patryk "Pepsi" Purczyński - gram.pl
Klemens
2010-01-27 18:48:47
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow