Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

BioWare kończy z Shepardem, ale nie z marką Mass Effect
Ray Muzyka, prezes studia BioWare, w wywiadzie udzielonym magazynowi PC Gamer poinformował, że Mass Effect 3 będzie ostatnią częścią przygód komandora Shepard. Niewykluczone jednak, że w przyszłości pojawią się inne gry osadzone w tym samym uniwersum.

Właściwie informacje te pojawiły się już na tegorocznych targach gamescom. Wtedy to Muzyka, odpowiadając na pytania dziennikarzy, powiedział, że BioWare ma „ambitne plany związane z rozwojem marki”. A następnie dodał: Mass Effect 3 zawiera w sobie kilka elementów, z jednej strony będzie ekscytującym i epickim zakończeniem trylogii, którą obiecaliśmy fanom, z drugiej zaś będzie to nowy początek dla naszej marki”.

Wywiad dla PC Gamera jest chyba ostatecznym przypieczętowaniem tych doniesień. Głos zabrał również Michael Gamble, producent Mass Effect, który potwierdził słowa Ray’a Muzyki. „Tak, historia komandora Sheparda dobiegnie końca”. Na pytanie dziennikarza, czy Shepard nigdy więcej nie pojawi się jako grywalna postać, odpowiedział krótko – „Zgadza się”.

Przypomnijmy, że Mass Effect 3 pojawi się na rynku 9 marca 2012 roku. Gra trafi na komputery PC oraz konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Jej dystrybucją w Polsce zajmie się firma Electronic Arts Polska.

Źródło:
Kamil Jędrasiak - GRY-OnLine
Klemens
2011-08-30 13:59:17
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow