Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Amerykańska premiera Might and Magic: Heroes Kingdoms
Dzisiaj za pośrednictwem Twittera firma Ubisoft poinformowała o starcie w Stanach Zjednoczonych swojej najnowszej gry przeglądarkowej Might and Magic: Heroes Kingdoms. Niestety fanów serii Heroes of Might & Magic muszę jednak ostrzec, że wspomniana gra nie ma już zbyt wiele wspólnego ze swoim słynnym poprzednikiem.

Tytuł w obecnej postaci jest typową przeglądarkowa strategią, która mimo, że wiele czerpie ze znanej serii, to jednak sprowadza zabawę do rozbudowy imperium i wysyłania co jakiś wojska w określone miejsca, a następnie podziwiania wyników potyczek. Nie uświadczymy więc tutaj epickich bitew do jakich przyzwyczaiła nas seria.

Nie oznacza to oczywiście, że gra jest zła. Jest po prostu inna niż mógłby to sugerować tytuł. To dobrze zbalansowana, starannie zaprojektowana strategia przeglądarkowa, w której dbamy o królestwo, rozbudowujemy wojsko, prowadzimy bitwy, handlujemy i podejmujemy różne działania dyplomatyczne. Do dyspozycji graczy deweloperzy oddali cztery różne rasy, każda z innym zakresem jednostek, które podobnie jak w HoM&M zmieniają się wraz z rozwojem królestwa.

Dosyć zaskakujący jest jednak sposób promocji gry. Wpis na Twitterze, trudno bowiem zaliczyć do ekscytujących posunięć marketingowych. Pozostaje mieć nadzieję, że deweloperzy będą poświęcać produkcji więcej uwagi skoro jest już dostępna na rynku.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie. Tam można również rozpocząć zabawę, niestety w chwili obecnej do rozgrywki mogą dołączyć wyłącznie mieszkańcy wybranych krajów i niestety na liście nie ma Polski, ale jak wiem z doświadczenia, tego typu ograniczenia nie powstrzymują rodzimych graczy na zbyt długo.

Źródło:
"Rock Alone" - GRY-OnLine
Klemens
2010-08-11 15:22:37
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow