.
Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Informacje o Sztabie Weteranów

Sztab Weteranów jest istniejącym od 8 lat klubem miłośników gier strategicznych i rpg. Dzięki wspólnej pasji udało się nam uzyskać miano największego i najbardziej popularnego serwisu o grach strategicznych w Polsce. Każdego miesiąca stronę Sztabu odwiedza ok. 250.000 osób, generując 10.000.000 odsłon, a liczba ta regularnie rośnie.

Nasza misja jest dostarczanie rzetelnych i wyczerpujących informacji ze świata gier strategicznych i tematów bezpośrednio z nimi związanych (historii, wojskowości, militariów etc). Co miesiąc na naszych lamach ukazują się więc dziesiątki nowych artykułów poświeconych powyższym zagadnieniom. Codziennie można u nas znaleźć garść aktualnych newsów i plików do pobrania. Specjalizujemy się w tworzeniu bardzo dokładnych poradników do gier, które służą pomocą mniej doświadczonym graczom. O rzetelności i popularności prezentowanych na naszych lamach informacji może świadczyć chociażby fakt, iż urywki naszych tekstów pojawiają się na pudelkach gier, lub są cytowane przez inne media. Zdobyliśmy również kilka prestiżowych wyróżnień.

Co więcej- sami jesteśmy internautami, dlatego mówimy zdecydowane "NIE" pobieraniu jakichkolwiek opłat- wszystkie materiały zamieszczane w Sztabie są i pozostaną darmowe dla wszystkich! Artykuły, poradniki, olbrzymi dział download - z wszystkiego możesz korzystać bez żadnych ograniczeń.

Jednakże Sztab Weteranów to cos więcej niż portal informacyjny- to cala społeczność miłośników gier strategicznych. Organizujemy spotkania wirtualne (setki dyskusji na naszym forum, ircu, chacie), czy tez w świecie "realnym" (ostatni zjazd w sierpniu 2006 w Szczecinie). Jesteśmy dumni, iż Sztab stal się miejscem gdzie są zawiązywane wieloletnie przyjaźnie.

Wierzymy, iż strategie, są najciekawszymi grami komputerowymi i obcowanie z nimi przynosi wiele korzyści (rozwija wyobraźnie, uczy planowania, wyciągania wniosków, ekonomicznego myślenia etc). Naszym celem jest wiec propagowanie tego wspaniałego gatunku gier.

Od pewnego czasu promujemy więc idee Koalicji Sztabu Weteranów- grupy stron poświęconym wszelakim strategiom, które będą się wzajemnie promować w celu uzyskania jeszcze większych korzyści. Chcemy pomoc wszystkim twórcom wyróżniających się stron strategicznych, oferując nasza wiedze, doświadczenie, popularność i co chyba najważniejsze- bezpłatne, profesjonalne konta na stronę na naszym serwerze. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej, propagując najlepszy gatunek gier - gry strategiczne! Jeśli więc chcesz stworzyć lub przenieść do nas swoją stronę - napisz do nas, zaoferujemy Ci lepsze warunki niż możesz je sobie wymarzyć!

Sztab w dużej mierze jest serwisem tworzonym przez samych użytkowników. Jesteśmy więc otwarci na nowe twarze które chcą zasilić naszą ekipę. Po szczegóły odsyłam do działu praca.

Lista zdobytych przez nas wyróżnień:

wyróznienie DMOZ Cool

"Cool strona" DMOZ

Najwyższe wyróżnienie największego na świecie katalogu tworzonego przez internautów DMOZ.wyróżnienie pc world

Witryna Dnia serwisu PC World Komputer.

[...]Witryna w przyjemnej dla oka i przejrzystej oprawie graficznej prezentuje najświeższe, aktualizowane codziennie informacje ze świata komputerowych gier strategicznych oraz recenzje i poradniki. [...]wyróżnienie komputer świat

Strona wyróżniona przez czasopismo "Komputer Świat" numer 15/03wyróżnienie Escape

"Super Strona" magazynu komputerowego ESCAPE Magazine

[...]Pod względem grafiki muszę przyznać, że serwis jest dość starannie przygotowany. Oczywiście treści też nie mogę nic zarzucić. [...]wyróżnienie anegra

Super Strona Miesiąca serwisu Anegra.Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2009 Sztab VVeteranów