Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Thimbleweed Park za darmo w Epic Store. Slime Rancher będzie następny
Na Epic Games Store pojawiła się właśnie kolejna darmowa produkcja. Tym razem jest to klasyczna przygodówka point-and-click autorstwa studia Terrible Toybox - Thimbleweed Park. Nad tytułem czuwali Ron Gilbert oraz Gary Winnick, czyli ludzie odpowiedzialni między innymi za serię Tales of Monkey Island czy Maniac Mansion. Produkcja jest dostępna do pobrania bezpłatnie od dzisiaj do 7 marca.

Akcja gry toczy się w tytułowym miasteczku Thimbleweed Park. Okazuje się, że w mieścinie dzieją się niepokojące rzeczy. Podczas zabawy pokierujemy pięciorgiem bohaterów, z których dwoje jest prywatnymi detektywami, a pozostali należą do lokalnej społeczności. Może poza Franklinem, który mógł należeć do niej kiedyś, ale obecnie powstał z martwych. Podczas zabawy możemy dowolnie przełączać się pomiędzy bohaterami. Głównym zadaniem gracza jest naturalnie rozwiązywanie zagadek. Można to robić na dwóch poziomach trudności, dzięki czemu mniej wytrawni fani gier przygodowych nie powinni boleśnie odbić się od tytułu.

Przy okazji udostępnienia za darmo Thimbleweed Park poznaliśmy siódmą bezpłatną grę na platformie Epic Games Store. Będzie nią Slime Rancher, czyli opracowany przez niezależne studio Monomi Park sandboksowy FPS. Podczas zabawy gracz wcieli się w Beatrix Labeau - farmerkę, która w pogoni za lepszą jakością życia udaje się na bardzo odległą planetę. W grze nie brakuje także elementów ekonomicznych, bowiem głównym zadaniem jest wzbogacenie się na wypasaniu szlamów - uroczych zwierzątek, które nieco przypominają żelki. Tytuł będzie dostępny za darmo od 7 do 21 marca.

Źródło:
"Serek" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-21 18:30:11
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow