Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Outer Worlds kolejnym czasowym exclusivem dla Epic Games Store?
Wygląda na to, że serwis PCGamesN trochę za bardzo pospieszył się z publikacją tweeta. Jak zauważył użytkownik lashman, w wiadomości dotyczącej kolekcji klasycznych gier od Konami omyłkowo zamieszczono opis zupełnie innego newsa. Wynika z niego, że The Outer Worlds, wraz z kilkoma innymi niesprecyzowanymi tytułami, dołączy do grona gier dostępnych wyłącznie na Epic Games Store. Tweet szybko został skasowany przez serwis, jednak wciąż można go zobaczyć w formie screena zrobionego przez wyżej wymienionego użytkownika.

Epic ogłosił, że grupa nadchodzących tytułów – w której skład wchodzi The Outer Worlds – ukaże się ekskluzywnie w sklepie Epic Games - wiadomość o takiej treści została opublikowana.

The Outer Worlds to nowa gra studia Obsidian Entertainment, wydawana przez Private Division (oddział Take-Two Interactive). Pieczę nad tytułem sprawują Tim Cain i Leonard Boyarsky, współtwórcy m.in. oryginalnego Fallouta. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Nie znamy oficjalnej daty premiery, aczkolwiek w bazie danych Steama (cóż za ironia...) przez pewien czas widniała data 6 sierpnia 2019 roku. Informacja o ekskluzywności tytułu dla Epic Games Store nie jest potwierdzona.

Źródło:
"Frozen" - GRY-OnLine
Klemens
2019-03-20 19:33:54
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow