Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Beast Inside – polski survival horror z wojną secesyjną w tle na pierwszym gameplayu
Jeśli zastanawialiście się, co dzieje się z zapowiedzianą przeszło rok temu grą The Beast Inside od studia Illusion Ray, to wygląda na to, że pomimo medialnej ciszy projekt ma się nieźle. Wydawca gry – firma Movie Games – podzielił się z nami ponad 10-minutowym zapisem rozgrywki z survival horroru polskiej ekipy. Ten prezentuje eksplorację spowitej mrokiem rezydencji, zbieranie kolejnych skrawków linii fabularnej, zagadki środowiskowe i oczywiście kilka dalece niepokojących scen.

Całość uchwycono na wersji beta The Beast Inside, ale i tak po samym nagraniu trudno wyciągnąć daleko idące wnioski dotyczące tytułu – jest za ciemno, a wątki fabularne podano bez szerszego kontekstu. Ostatecznie możecie sięgnąć po udostępnioną na platformie Steam wersję demonstracyjną tytułu, a poza tym dobrze wiedzieć, że po wielu miesiącach ciszy The Beast Inside wciąż zmierza w kierunku rynkowego debiutu.

The Beast Inside zaprezentuje nam historię Adama, kryptoanalityka CIA, który przeprowadza się na prowincję, by w spokoju pracować nad złamaniem kodu, ale we wiejskiej rezydencji znajduje dziennik żołnierza z czasów wojny secesyjnej – Nicolasa. Szybko okazuje się, że zapisane w pamiętniku wspomnienia stają się rzeczywistością. Akcję The Beast Inside obserwujemy z perspektywy obu bohaterów.

Zgodnie z zapowiedziami twórców premiera tytułu odbędzie się już niedługo, ale na razie nie podali konkretnego terminu. The Beast Inside zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.Źródło:
"LM" - gram.pl
Klemens
2019-08-24 18:45:20
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow