Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Remnant: From the Ashes doczeka się trybu przygody
Remnant: From the Ashes, czyli gra akcji od autorów Darksiders III, zaliczyła całkiem udany debiut. Tytuł ukazał się 20 sierpnia i od tamtej pory znajduje się na liście bestsellerów w serwisie Steam zbierając bardzo dobre recenzje. Sama produkcja oferuje dość specyficzne podejście do odkrywania przedstawionego świata (bossów, broni), bowiem za pierwszym podejściem gracz jest w stanie zobaczyć tylko jego część. Nowe rzeczy są generowane dopiero przy stworzeniu kolejnej postaci, co ma sprawić, że w tytuł będzie się chciało zagrać kilka razy.

Jednak już wkrótce ma się to zmienić, bowiem autorzy zapowiedzieli dodanie do gry trybu przygody. Jego podstawowym założeniem będzie to, że po zakończeniu rozgrywki, gracz będzie mógł wybrać wystąpienie każdego elementu na mapie, co w łatwiejszy sposób pozwoli na zdobycie nowych przedmiotów oraz zobaczenie innych bossów. Planowana data dodania trybu do gry to 3 września. Autorzy zapowiedzieli też, że niedługo czeka nas jeszcze więcej nowej zawartości.

W serii pytań i odpowiedzi udzielonej na forum Reddit główny projektant, Ben Cureton, oświadczył, że studio ma plany na ciągłe dodawanie zawartości do gry. Tyczy się to nowych biomów, rozszerzenia już tych istniejących oraz wprowadzenia odmiennych broni i mechanik. Wszystko to będzie pojawiać się dopóki gracze będą zainteresowani produkcją.

Źródło:
"Froozyy" - GRY-OnLine
Klemens
2019-08-25 17:36:49
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow