Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Kingdom Come: Deliverance otrzyma zestaw narzędzi dla modderów
Wysłannik serwisu GRY-OnLine na targach Gamescom przeprowadził interesujący i dość zabawny wywiad z Tobiasem Stolz-Zwillingiem z firmy Warhorse Studios. Jednym z tematów rozmowy były mody do Kingdom Come: Deliverance. Okazuje się, że twórcy pracują nad specjalnym zestawem narzędzi, który znacznie zwiększy możliwości, jakimi dysponują fani, oferując m.in. opcję dodawania własnych zadań.

To ostatnia rzecz, nad którą pracujemy w kontekście Kingdom Come: Deliverance. Obecnie tworzymy narzędzia moderskie, które chcemy wkrótce wypuścić, bo tylko z nimi będziecie mogli pisać np. własne scenariusze zadań. Musimy jednak zrobić to w dobrym momencie - zauważył Tobias Stolz-Zwilling.

Niestety, modami najprawdopodobniej będą mogli cieszyć się wyłącznie posiadacze pecetów - chyba że Microsoft i Sony podejmą inną decyzję.

Niestety, wsparcie dla modów na konsolach odpada, i to nie dlatego, że my tego nie chcemy – po prostu w tym przypadku Microsoft i Sony jeszcze na nic się nie zgodzili. Na PC będą na pewno, na innych platformach – nie jestem pewien - czytamy dalej w wywiadzie.

Źródło:
"Yossarian" - GRY-OnLine
Klemens
2019-08-24 16:34:28
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow