Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zwrot pieniędzy za Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan
…jest możliwy. Otóż jeżeli posiadasz konto w MMOcRPG o nazwie Star Wars Galaxies i przed 3 listopada zamówiłeś trzecie już rozszerzenie tejże gry, noszące podtytuł Trials of Obi-Wan, to możesz poprosić o zwrot wpłaconych pieniędzy. Pod jednym warunkiem oczywiście.

Jakim? Wystarczy głębokie przekonanie gracza o tym, że nowości wprowadzone przez dodatek do świata gry nie spełniają jego wcześniejszych oczekiwań i chce z nich zrezygnować. Szczegółowy opis postępowania w takiej sytuacji jest opisany na oficjalnej witrynie Star Wars Galaxies. Zwrot pieniędzy za Trials of Obi-Wan jest możliwy do pierwszego grudnia bieżącego roku. Później nie będzie już odwrotu przed add-onem i materiałami, które wprowadził do wirtualnej rywalizacji.

Rozgrywka w Trials of Obi-Wan koncentruje się wokół zadań zlecanych przez ducha zmarłego mentora Luke'a Skywalkera, tytułowego Obi-Wan Kenobiego oraz mieszkańców nowo dodanego świata. Przenosimy się na wulkaniczną planetę Mustafar, gdzie czeka nas ponad 50 zróżnicowanych questów, począwszy od misji ratowniczych a skończywszy na eksploracji rozbitego krążownika Republiki. Wśród wyzwań możemy znaleźć również takie, których celem jest przeciągnięcie zwolenników ciemnej strony Mocy na bardziej szlachetną jej ścieżkę.

Zwrot pieniedzy za Star Wars Galaxies Trials of Obi Wan 161332,1.jpg
Klemens
2005-11-13 16:13:16
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow