Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zobacz gameplay z ogromnego dodatku Monster Hunter: World - Iceborne
Od miesięcy wiemy, że Monster Hunter: World doczeka się dużego rozszerzenia w zimowych klimatach o podtytule Iceborne. Teraz firma Capcom ujawniła najważniejsze informacje na temat nadciągającego dodatku, w tym datę premiery. Monster Hunter: World – Iceborne ukaże się 6 września na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a zimą zadebiutuje na PC. Będzie go można pobrać jako DLC kosztujące 39,99 euro (około 172 złotych), a jeśli nie posiadacie jeszcze podstawowej wersji MHW – zakupić w pakiecie Monster Hunter: World – Iceborne Edition w cenie 59,99 euro (ok. 258 zł). Prócz tego będzie też dostępne cyfrowe wydanie Deluxe rozszerzenia, zawierające dodatkowe przedmioty kosmetyczne, a osoby zamawiające dodatek przedpremierowo otrzymają specjalną zbroję. Poniżej znajdziecie zwiastun opublikowany przez wydawcę.Cena dodatku może nieco dziwić, ale – jeśli wierzyć twórcom – jest ona w pełni uzasadniona. Jak czytamy na oficjalnym blogu Capcomu, Monster Hunter: World – Iceborne ma rywalizować pod względem zawartości z podstawową wersją tytułu, a nowości nie ograniczą się tylko do kolejnej lokacji – Hoarfrost Reach. Ta zresztą ma być największym regionem w grze, aczkolwiek dostęp do niej będziemy zyskiwać stopniowo wraz z postępami w fabule. Rozszerzenie zaoferuje zupełnie nowy wątek fabularny, rozgrywający się po wydarzeniach z oryginału. Niepośrednią rolę w historii odegra Velkhana – potężny lodowy smok, mający wielokrotnie dać się we znaki bohaterom. Rzecz jasna, nie będzie to jedyna nowa bestia, na jaką zapolują gracze. Hoarfrost Reach przyniesie ze sobą bestiariusz rozszerzony o kolejne potwory, zarówno nieznane, jak i powracające z poprzednich odsłon cyklu Monster Hunter.

W stosunku do oryginału znacząco powiększy się nie tylko liczba bestii. Nowe potwory to kolejne materiały do tworzenia przedmiotów, w tym ekwipunku przydatnego do polowania na co groźniejszych przedstawicieli lodowej fauny. W starciach z nimi pomoże również rozszerzona lista kombinacji ataków oraz żywiołów dla każdej z czternastu dostępnych broni. Zmiany zajdą też w mechanizmach rozgrywki, aczkolwiek na razie wspomniano głównie o możliwości korzystania z procy jednocześnie z bronią podstawową. Wszystko to przyda się, gdy przyjdzie nam zmierzyć się z grą na nowym poziomie trudności Master Rank, mającym stanowić ogromne wyzwanie dla łowców potworów.

Choć pod względem zawartości Monster Hunter: World – Iceborne ma dorównywać podstawce, nie będzie to samodzielne rozszerzenie. Do uruchomienia dodatku niezbędne będzie posiadanie pełnej wersji gry. Ponadto większa część zawartości – w tym zimowa lokacja – nie będą dostępne od początku, lecz dopiero po ukończeniu głównego wątku Monster Hunter: World. Na szczęście twórcy pozwolą na zaimportowanie stanów gry zapisanych przed zainstalowaniem Iceborne. Jeśli jeszcze nie zobaczyliście zakończenia MHW, cztery miesiące dzielące nas od premiery powinny wystarczyć do nadrobienia zaległości. W przypadku komputerów osobistych do powrotu do świata łowców potworów może Was zachęcić pojawienie się w grze Geralta z Rivii. Wizyta sławnego Białego Wilka to część specjalnej aktualizacji zapowiedzianej przez Capcom miesiąc temu, którą posiadacze konsol otrzymali na początku lutego. Uaktualnienie dodaje nową przygodę, pozwalającą na pokierowanie wiedźminem w trakcie łowów na Leszego i dotarcie do jednego z kilku zakończeń. Co więcej, od 17 maja będziemy mogli ruszyć na kolejną wyprawę, za ukończenie której otrzymamy zbroję Ciri oraz miecz Zirael.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2019-05-10 19:14:34
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow