Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Znamy więcej gadżetów z kolejnego dodatku DLC do Fallouta 3
Na łamach serwisu MTV Multiplayer ujawniono kolejne szczegóły piątego dodatku DLC do Fallouta 3, czyli Mothership Zeta. Zostaniemy w nim wysłani na pokład statku kosmicznego, pełnego obcych oraz zaawansowanego sprzętu. Do nowego miejsca będziemy mogli wrócić w każdym momencie rozgrywki, więc czasu na odszukanie wszystkich kosmicznych zabawek będzie wystarczająco dużo.

Informacje o rozszerzeniu pojawiły się jakiś czas temu. Jeff Gardiner przedstawił kilka dodatkowych szczegółów i smaczków. W Mothership Zeta znajdziemy najbardziej zaawansowane bronie w całej grze. Otrzymamy między innymi Shock Baton, czyli elektryczną pałkę do walki wręcz. Oprócz tego pojawią się: pistolet Alien Atomizer i karabin Alien Disintegrator, o których słyszeliśmy wcześniej.

Ciekawie zapowiada się natomiast Cryo Grenade, czyli granat zamrażający przeciwników na pewien czas. To nie wszystko – możemy spodziewać się kilku innych ciekawostek oraz przynajmniej jednej nowej ciężkiej broni. Gardiner, jeden z twórców gry, ujawnił także nowego perka, czyli specjalną umiejętność dla bohatera. Xenotech Expert zwiększy obrażenia zadawane z broni obcych.

Powyższy perk będzie powiązany z zadaniem, więc nie ma obawy o to, że rozwinięte postacie nie będą mogły go wykorzystać. Rozszerzenie nie zwiększy bowiem maksymalnego poziomu postaci – Bethesda wykluczyła właściwie tę możliwość. Ostatnim ujawnionym urządzeniem obcych jest Alien Epoxy. Sprzęt pozwoli naprawić każdy przedmiot o 25%, nawet bez odpowiedniego duplikatu.

Rozszerzenie zostanie wypuszczone już w przyszłym miesiącu. Czy warto po nie sięgnąć? Trudno powiedzieć, bo poziom poprzednich DLC do Fallouta 3 był różny. Widać wyraźnie, że Bethesda nastawia się na gadżety, a nie rozbudowane historie. Sami obcy oraz ich technologia pojawiali się w uniwersum gry już wcześniej, ale zawsze byli ujmowani raczej w formie żartu czy niedopowiedzeń.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2009-07-21 19:22:10
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow