Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Znamy plany rozwoju Anthem. Pierwszy akt rozpocznie się w marcu
Firma Electronic Arts podzieliła się planami rozwoju nadchodzącej strzelanki sieciowej Anthem. Wsparcie popremierowe będzie realizowane w kolejnych etapach, zwanych aktami. Pierwszy z nich, zatytułowany Echoes of Reality, rozpocznie się w marcu i obejmie trzy aktualizacje: Evolving World, Stronger Together oraz The Cataclysm.

Twórcy nie przedstawili dokładnych informacji na temat poszczególnych łatek, ale ich wcześniejsze wypowiedzi pozwalają wysnuć na ten temat pewne przypuszczenia. Nazwa aktualizacji Evolving World zdaje się dotyczyć otwartego świata i prawdopodobnie sprawi, że będzie on bardziej zmienny i nieprzewidywalny (można się spodziewać, że chodzi tutaj m.in. o wpływ pogody na środowisko gry). W drugim patchu – Stronger Together – deweloperzy najprawdopodobniej skupią się mocniej na zawartości kooperacyjnej i funkcjach sieciowych. Zwieńczeniem Echoes of Reality będzie pierwszy kataklizm – o czasowych wydarzeniach tego typu twórcy wspominali już wielokrotnie – m.in. w poniższym filmie poświęconym zawartości typu end game.

Przypominamy, że Anthem zadebiutuje 22 lutego na PlayStation 4, Xboksie One oraz pecetach. Tydzień wcześniej pełna wersja tej produkcji zostanie udostępniona subskrybentom usługi Origin Access Premier. W tym samym terminie (15 lutego) osoby opłacające abonamenty Origin Access (podstawowy) lub EA Access otrzymają dostęp do 10-godzinnego dema.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-07 12:51:29
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow