Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Znamy datę premiery i cenę gry sieciowej Rift
Studio Trion Worlds zaktualizowało oficjalną stronę płatnej gry MMO Rift: Planes of Telara, dzięki czemu poznaliśmy jej dokładną datę premiery oraz cenę. Produkcja ruszy oficjalnie 1 marca w Stanach Zjednoczonych i 4 marca w Wielkiej Brytanii, ale zabawa zacznie się wcześniej dla osób, które zdecydują się złożyć zamówienie przedpremierowe.

Kupując Rift w pre-orderze otrzymamy do wyboru jednego z trzech ekskluzywnych zwierzaków oraz możliwość rozpoczęcia przygody tydzień przez oficjalną premierą (24 lutego). Wszyscy gracze, którą zapłacą za grę już teraz zostaną również automatycznie zaproszeni do wciąż trwających zamkniętych testów (zapisy na nie są nadal przyjmowane).

W dystrybucji cyfrowej produkcja pojawi się w dwóch wersjach – standardowej (49.99 euro, ok. 200 zł) i kolekcjonerskiej (59.99 euro, ok. 240 zł). Pierwsza z nich oferuje dostęp do specjalnych cen abonamentu, 30 dni gry za darmo i innych elementów. W drugiej znajdziemy ponadto pojemniejszy plecak na przedmioty, wierzchowca i specjalnego kompana.

Producent tytułu jest przekonany, że gracze dostaną dopracowany i wciągający świat, wypełniony zawartością oraz niespodziankami. Wczesne opinie na temat gry są raczej pozytywne, więc fani MMORPG na pewno powinni się nią zainteresować.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2011-01-05 11:23:35
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow