Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zgarnij za darmo przygodówkę Kathy Rain na PC
Jeśli lubicie klasyczne przygodówki typu point-and-click albo zwyczajnie zależy Wam na jak najbogatszej bibliotece pecetowych tytułów, to z pewnością zainteresuje Was najnowsza oferta studia Clifftop Games. Jeszcze przez kilka najbliższych godzin, a konkretnie do 19:00 czasu polskiego możecie zgarnąć darmową kopię wydanej w 2016 roku przygodówki Kathy Rain. Wystarczy udać się pod ten adres, zalogować na dowolne konto Steam i przypisać grę do swojej biblioteki.

Kathy Rain to oldskulowa przygodówka z wątkiem detektywistycznym. Podczas zabawy wcielamy się w postać tytułowej Kathy, która na wieść o śmierci dziadka wyrusza do rodzinnej miejscowości. Tam odkrywa, że cała sprawa może mieć znacznie szersze tło i rozpoczyna własne śledztwo, w którym wspiera ją przyjaciółka Elleen. Całość charakteryzuje się stosunkowo wysokim poziomem trudności i stylizowaną na klasykę oprawą wizualną.

Warto przy okazji wspomnieć, że szwedzkie Clifftop Games wydało w kwietniu swoją kolejną przygodówkę – osadzone w realiach science-fiction Whispers of a Machine.

Źródło:
"LM" - gram.pl
Klemens
2019-05-07 12:40:03
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow