Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zbuduj swoją historię w The Walking Dead od Telltale Games
Premiera pierwszego epizodu ostatniego sezonu popularnego cyklu filmowych przygodówek opartych na kultowych komiksach z serii The Walking Dead zbliża się wielkimi krokami. Ostatnia podróż Clementine w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie rozpocznie się 14 sierpnia. Rzecz jasna, aby móc się nią cieszyć w pełni. należy znać wydarzenia oraz wybory, które ukształtowały bohaterkę i sprawiły, że jest ona w takim a nie innym położeniu. Być może jednak nie wszyscy mają ochotę na nadrabianie wszystkich tytułów lub po prostu ich zapis stanu zabawy z podjętymi do tej pory decyzjami gdzieś się zapodział. Dla nich studio Telltale Games przygotowało specjalną stronę, dzięki której można przeprowadzić symulację historii Clementine.

Jeśli posiadamy konto na stronie telltale.com, możemy z nim powiązać przeprowadzoną symulację. W ten sposób nasze wybory zostaną przeniesione do The Walking Dead: The Final Season, niezależnie od tego, czy będziemy grali na PC, czy na konsolach.

Oczywiście The Walking Dead: The Final Season będzie również czytał lokalne zapisy, zarówno z The Walking Dead: The Telltale Series Collection, jak i samodzielnego The Walking Dead: A New Frontier. Warto też zaznaczyć, że nie jesteśmy ograniczeni do jednej platformy. Istnieje opcja wgrania zachowanego stanu rozgrywki w chmurę i wykorzystania go na innym urządzeniu. Trzeba jednak pamiętać, że wymiana plików nie działa między PlayStation 4 a Xboksem One.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine
Klemens
2018-08-03 15:24:21
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow