Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zbiórka na Shenmue III zakończona z wynikiem ponad 7,1 miliona dolarów
Ys Net ogłosił, że zakończyła się zbiórka na Shenmue III i przygotował podsumowanie, ile udało się zgromadzić ze wszystkich źródeł. Jak podaje zespół na stronie Kickstarter, udało się zebrać 7.179.510 dolarów, pieniądze przekazało 81.087 osób.

- Całkiem imponujący wynik, nie uważacie?! - pisze Ys Net. - Gdy patrzymy na finalne liczby, wszyscy czujemy wasze ogromne wsparcie, dzięki któremu ten projekt może zostać zrealizowany! Dziękujemy! Obecnie pozostało już mniej niż 10 miesięcy do daty premiery - 27 sierpnia 2019. Cały zespół codziennie daje z siebie wszystko, przygotowując się do tego dnia, i mamy nadzieję, że możemy liczyć na wasze dalsze wsparcie.

Shenmue III zostało ogłoszone na E3 2015 podczas konferencji Sony. Gdy wystartowała zbiórka na Kickstarterze, pierwszy milion udało się zebrać w rekordowym czasie. Ostatecznie kampania na Kickstarterze zakończyła się z wynikiem 6,3 miliona dolarów, ale fani mogli wpłacać pieniądze dalej. Ponad 7,1 miliona dolarów zebranych na Shenmue III to imponujący wynik, jednak warto przypomnieć, że budżet pierwszej części Shenmue z 1999 roku wynosił około 70 milionów - w czasach, gdy powstawała, był to rekord w historii gier.

Shenmue III zmierza na PC i PS4.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2018-11-23 15:29:38
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow