Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano nowy świat w MapleStory - Reboot
Niedawno poinformowano o rozpoczęciu prac nad nowym światem do MapleStory, który będzie nosił nazwę Reboot. Najnowsze dzieło koreańskiego studia Wizet, według zapowiedzi twórców, ma być powrotem do korzeni serii, czyli przesiąkniętego walką RPG o wysokim poziomie trudności.

Z wypowiedzi ekipy Wizet wynika, że możemy się spodziewać silniejszych przeciwników, których pokonanie zapewni większą ilość doświadczenia, a także ciekawsze łupy. Wśród nich znajdzie się ekwipunek pasujący do klasy naszej postaci, a także duża ilość mesos, czyli waluty obowiązującej w grze. Jest to o tyle istotne, że zabraknie możliwości handlu i wymiany między graczami. Zmiany dotkną również Cash Shopu, czyli wewnętrznego sklepu gry, z którego zniknie część przedmiotów, od teraz do zdobycia w potyczkach. Ponadto profejse zostaną zbalansowane, a poprawek doczekają się także cechy postaci – niektóre zostaną usunięte, dodane lub lekko zmodyfikowane.

Kompletną nowością będzie wdrożenie Battle Analysis System – systemu monitorującego zadane obrażenia, zdobyte mesos oraz doświadczenie. Wszystko to dla ułatwienia rozgrywki i samodoskonalenia się.

Źródło:
"Norton" - GRY-OnLine
Klemens
2015-12-02 18:43:39
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow