Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano niezależną przygodówkę Anna
Dreampainters to niezależne włoskie studio deweloperskie. Ten niewielki zespół właśnie zapowiedział swoją pierwszą grę. Okazała się nią być przygodówka Anna. Jej autorzy są szczególnie dumni z imponującej oprawy graficznej, która powstała na podstawie materiałów zebranych w prawdziwych alpejskich lokacjach.

Akcja gry toczyć się będzie we włoskiej części Alp, a konkretnie nieopodal starego młyna zlokalizowanego w okolicach wioski Champoluc. Twórcy chwalą się, że scenariusz oparto na starych legendach opowiedzianych im przez lokalnych mieszkańców. Niestety autorzy nie chcieli powiedzieć nic więcej na temat fabuły.

Zabawa polegać będzie oczywiście głównie na eksplorowaniu lokacji i rozwiązywaniu zagadek. Ciekawie zapowiada się system symulujący kondycję psychiczną naszej postaci. Okolice wioski Champoluc nawiedzać ma tajemnicza istota i kontakty z nią wpłyną na nasze postrzeganie świata oraz interakcje z nim. Podjęte w trakcie przygody decyzje doprowadzą ostatecznie do jednego z trzech możliwych zakończeń.

Mocną stroną gry ma być jej oprawa graficzna. Autorzy dokładnie odtworzyli prawdziwe lokacje na podstawie własnoręcznie wykonanych zdjęć i filmów. Natomiast za opracowanie ścieżki dźwiękowej odpowiada gotycka kapela Chanty..

Anna nie będzie zbyt długa i kilka godzin powinno wystarczyć na ukończenie całej przygody. W zamian cena ma być odpowiednio niska. Gra tworzona jest wyłącznie z myślą o pecetach i na razie autorzy nie są jeszcze gotowi podać nawet przybliżonej daty premiery.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine

th Zapowiedziano niezalezna przygodowke Anna 185501,1.jpg

th Zapowiedziano niezalezna przygodowke Anna 185501,2.jpg

th Zapowiedziano niezalezna przygodowke Anna 185501,3.jpg
Klemens
2012-02-05 18:54:33
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow