Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano drugi dodatek do Dungeons & Dragons Online: Stormreach
Firmy Atari oraz Codemasters Online Gaming poinformowały, że zgodnie z wcześniejszymi planami, gra Dungeons & Dragons Online: Stormreach doczeka się kolejnego, drugiego dodatku. Będzie on nosić tytuł Twilight Forge, a jego premiera jest zaplanowana na lipiec bieżącego roku.

Tak jak pierwszy dodatek o nazwie Dragon’s Vault (wydany 6 kwietnia bieżącego roku), tak i zapowiedziane właśnie rozszerzenie będzie udostępniane całkowicie za darmo dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników programu. Na moduł Twilight Forge złoży się miedzy innymi wiele premierowych podziemi, nowa rasa (Drow, znana również jako mroczne elfy), nowy system nagród oraz ulepszony interfejs. A w zaimplementowanych lokacjach każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, bez względu na aktualny poziom doświadczenia.

Twórcy już teraz zapowiadają, że drugi dodatek do Dungeons & Dragons Online: Stormreach na pewno nie będzie ostatnim i w niedalekiej przyszłości możemy się spodziewać kolejnych modułów rozszerzających podstawową wersję gry.

Źródło:
GRY-OnLine
Klemens
2006-05-17 21:49:01
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow