Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano baśniową grę Cris Tales, demo już dostępne
W czasie konferencji PC Gaming Show na E3 2019 zaprezentowano grę Cris Tales – swoisty „list miłosny” do gatunku jRPG, inspirowany takimi tytułami jak Final Fantasy VI, Valkyrie Profile czy Chrono Trigger. Produkcja jest tworzona przez niezależne studio Modus Games i trafi na komputery, a także konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Gra wyróżnia się na tle innych tytułów ciekawą mechaniką, która pozwala na równoczesne postrzeganie przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości. Podejmując wybory w czasie zabawy widzimy, w jaki sposób nasze decyzje wpływają na dalsze życie protagonistki, innych bohaterów, a także główny wątek fabularny. Gra przedstawia klasyczną, baśniową opowieść, skupiająca się na próbie obalenia złej władczyni, która zagraża bezpieczeństwu świata.

Gra zaoferuje także rozbudowany, turowy system walki – także w tym wypadku otrzymamy możliwość kontrolowania czasu – będziemy mogli np. wysyłać wrogów w przeszłość lub przyszłość. Tytuł może się też pochwalić śliczną, dwuwymiarową oprawą graficzną, której styl artystyczny nawiązuje do filmów animowanych.

Produkcja ukaże się w drugiej połowie 2020 roku, ale jeśli dzieło zespołu Modus Games Was zainteresowało, mamy dobre wieści – na Steamie dostępne jest już demo tego tytułu.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2019-06-10 21:12:11
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow