Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano Shadows: Awakening – kontynuację Shadows: Heretic Kingdoms
Jeśli graliście w Shadows: Heretic Kingdoms bądź śledziliście na bieżąco informacje dotyczące tej gry, zapewne wiecie, że została ona podzielona na części. Podczas gdy pierwsza z nich trafiła do pudełek nakładem firmy bitComposer Games, druga miała zostać udostępniona jej posiadaczom całkowicie za darmo. Kontynuacja nigdy jednak nie ujrzała światła dziennego – wydawca ogłosił bankructwo, a deweloperzy, którzy w międzyczasie nawiązali współpracę z firmą Kalypso Media, poświęcili się tworzeniu Vikings: Wolves of Midgard. Kiedy wydawało się, że fani serii Heretic Kingdoms zostali na lodzie z niedokończoną opowieścią, niczym grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość, że autorzy wezmą na swoje barki dopisanie drugiego rozdziału, którego wydaniem zajmie się nie kto inny jak Kalypso Media. W ten oto sposób świat ujrzał Shadows: Awakening, czyli swoiste „kompletne wydanie” gry, w którym oprócz drugiej księgi znajdzie się również pierwsza. Pozycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xboksa One, a jej premiera ma się odbyć w przyszłym roku. Co więcej, ci z Was, którzy mają w swojej bibliotece na GOG-u lub Steamie Shadows: Heretic Kingdoms, otrzymają zapowiedziany tytuł zupełnie za darmo.

Deweloperzy obiecują, że ukończenie przygody będzie zadaniem na około czterdzieści godzin. W nasze ręce trafi piętnastu grywalnych bohaterów, z których każdy ma się cechować indywidualnymi zdolnościami. To właśnie w oparciu o ich listę skompletujemy trzyosobową drużynę – zespół będzie jednak wyglądał nieco inaczej, niż drużyny kontrolowane przez nas choćby w takim Baldur's Gate. Wszystko przez to, że centralną postacią będzie tak zwany „Devourer”, czyli demon pochłaniający dusze bohaterów (będących zamordowanymi członkami sekretnego stowarzyszenia znanego jako Penta Nera) celem przejęcia nad nimi kontroli. W efekcie gracze w dowolnym momencie będą mogli przełączać się pomiędzy trzema wybranymi przez siebie postaciami, a także przenikać do alternatywnego świata upiorów, gdzie poprowadzą do boju właśnie wyżej wspomnianego „Pożeracza” – pozwoli to nie tylko na rozwiązanie niektórych zagadek, lecz także na stawienie czoła oponentom nieobecnym w fizycznej rzeczywistości.

Dopełnieniem tego wszystkiego będzie rozbudowany system craftingu i w pełni udźwiękowione dialogi – pracę aktorów dubbingowych docenimy zwłaszcza podczas sprzeczek pomiędzy poszczególnymi członkami drużyny, obdarzonymi odmiennymi osobowościami.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine
Klemens
2017-08-17 20:09:45
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow