Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano RPG-a SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech
Studio Image & Form zapowiedziało SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech, czyli bitewnego RPG-a z elementami karcianki. Gra ukaże się w tym roku i na razie potwierdzono jedynie wersję na Nintendo Switch. Autorzy pokreślili jednak, że produkcja trafi również na inne platformy, tyle że w późniejszym terminie, ale wciąż w tym roku.

Zgodnie z tytułem, gra jest częścią marki SteamWorld, w skład której wchodzą SteamWorld Tower Defense, SteamWorld Heist oraz seria SteamWorld Dig. Autorzy przyzwyczaili nas do eksperymentowania z realiami i SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech ma kontynuować tę tradycję stawiając na klimaty fantasy, choć nie zabraknie również elementów steampunkowych.

Informacje na temat gry są na razie bardzo skromne. Wiemy, że obejmiemy dowództwo nad drużyną bohaterów i będziemy eksplorowali świat oraz toczyli turowe bitwy. Podczas starć kluczową rolę odegra stworzona przez graczy talia, którą skomponują z ponad setki kart, aktywujących ataki i różnorodne przydatne efekty.

Niewiele wiadomo na temat fabuły, poza tym, że autorzy obiecują humorystyczny scenariusz. Twórcy zdradzili także, że klimat fantasy był czymś o co prosili fani marki, choć tradycyjnie zespół zaoferuje własną unikalną wersję tych realiów.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-01-24 11:38:37
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow