Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano Neverwinter Nights: Enhanced Edition
Studio Beamdog spędziło kilka ostatnich lat głównie na remasterowaniu klasycznych pecetowych RPG-ów, dzięki czemu otrzymaliśmy Baldur's Gate: Enhanced Edition, Baldur's Gate II: Enhanced Edition, Icewind Dale: Enhanced Edition oraz Planescape Torment: Enhanced Edition. Okazuje się, że firma nie zamierza poprzestać na ulepszaniu produkcji korzystających z dwuwymiarowego silnika Infinity Engine. Zespół właśnie zapowiedział, że jego kolejnym projektem będzie Neverwinter Nights: Enhanced Edition, czyli odświeżona wersja klasyka z 2002 roku.

Remaster zmierza wyłącznie na pecety i na razie nie podano planowanej daty premiery. Dzisiaj ruszą pre-ordery i wśród osób, które skorzystają z tej opcji autorzy wybiorą graczy, którzy przetestują wczesną wersję gry.

Projekt bazuje na Neverwinter Nights Diamond Edition, co oznacza, że zawierać będzie zarówno podstawową wersję gry, jak i dodatki Shadows of Undrentide, Hordes of the Underdark oraz Kingmaker. Autorzy zamierzają również zremasterować oferujące nowe przygody trzy moduły premium w postaci Pirates of the Sword Coast, Infinite Dungeons oraz Wyvern Crown of Cormyr, ale one dostępne będą jedynie w płatnej paczce Digital Deluxe, zawierającej także soundtracki i pakiet portretów.

W porównaniu z pierwowzorem największe zmiany zajdą oczywiście w oprawie graficznej Neverwinter Nights: Enhanced Edition. Produkcja zaoferuje ulepszony silnik robiący użytek z technologii pixel shader i posiadający dodatkowe efekty wizualne. Poprawki czekają także interfejs, a cała gra zostanie przerobiona tak, aby oferowała komfortową zabawę w rozdzielczościach 1080p i 4K.

Co godne pochwały, pomimo tych ulepszeń Neverwinter Nights: Enhanced Edition posiadać ma pełną wsteczną kompatybilność. Nie tylko będziemy mogli skorzystać ze starych zapisów stanu gry, ale również z modów. Twórcy współpracują ze społecznością fanowską i na podstawie jej sugestii wprowadzą liczne ułatwienia, uprzyjemniające zarówno rozgrywkę, jak i konstruowanie modyfikacji.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2017-11-21 22:37:38
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow