Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano My Memory Of Us – przygodówkę inspirowaną historią Polski z czasów II wojny światowej
Polski wydawca gier, firma IMGN.PRO, ujawniła istnienie gry My Memory Of Us od rodzimego niezależnego studia Juggler Games, która podejmie ciekawą tematykę silnej dziecięcej przyjaźni chłopca i dziewczynki w czasach wojny. Produkcja zostanie osadzona w fikcyjnym świecie, ogarniętym konfliktem zbrojnym wywołanym przez złego tyrana. W rezultacie, miasto, w którym do tej pory spokojnie mieszkała sobie dwójka przyjaciół, zamieniło się w strefę walk pełną robotów bojowych, a w jego środku wyrosło getto dla „gorszych” mieszkańców, oddzielone wielkim murem. Nierozłączna para bohaterów będzie musiała odnaleźć się w tej nowej, niebezpiecznej rzeczywistości.

Dwójka bohaterów będzie posiadała odmienne, uzupełniające się wzajemnie umiejętności i tylko wspólnymi siłami będą oni w stanie pokonać wyrastające przed nimi przeszkody oraz rozwiązać zagadki logiczne. Mechanika gry może być całkiem ciekawa, ale to przede wszystkim opowiadana historia ma stanowić główne danie produkcji. Co ciekawe, fabuła gry czerpie inspiracje z wydarzeń, jakie faktycznie rozgrywały się w Polsce okupowanej przez Niemcy podczas II wojny światowej, zwłaszcza w gettach żydowskich.

My Memory Of Us ma posiadać dużo uroku wynikającego nie tylko z ujmującej tematyki, lecz także z rysunkowej grafiki 2,5D, inspirowanej sztuką prymitywizmu oraz utrzymanej w czarno-białej stylistyce z elementami czerwieni. Do tego dodajmy system dialogowy oparty na języku symboli oraz „słodko-gorzki” humor przez łzy, a otrzymamy interesującą mieszankę, przypominającą nostalgiczne Valiant Hearts: The Great War od firmy Ubisoft.

Grywalne demo My Memory Of Us na PC zostanie zaprezentowane podczas tegorocznej imprezy PAX East w Bostonie, odbywającej się w dniach 10-12 marca. Póki co nie podano daty premiery gry.

Źródło:
"luckie" - GRY-OnLine
Klemens
2017-02-14 18:58:13
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow