Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano Moonfall Ultimate - ręcznie rysowane RPG akcji na PC i konsole
Wales Interactive i Fishcow Studio ogłosili, że dwuwymiarowe, side-scrollowe RPG akcji/beat'em up Moonfall Ultimate trafi na PC, PS4 i Nintendo Switch 4 września, zaś na Xboksa One - 5 września.

Gra przedstawi historię Imperium, niegdyś niewielkiego królestwa, któremu zagrażają tak zwani Dzicy (Savages). Polują oni na tajemniczy element zwany Lunarium, znajdujący się w królestwie. Wcielamy się w nieustraszonego rekruta, który musi chronić kraj. W grze przeniesiemy się do gotyckiego, uprzemysłowionego świata, gdzie będziemy siekać przeciwników i przedzierać się naprzód, by wypełnić swoją misję.

Moonfall Ultimate zaoferuje tryb kampanii, tryb kooperacji dla dwóch osób oraz tryb endless. Do wyboru będziemy mieli trzy klasy postaci (Vanguard, Elementalist i Shadow), posiadające unikatowe umiejętności aktywne i pasywne. Podczas zabawy będziemy mogli awansować i zebrać 80 unikatowych przedmiotów. Na Moonfall Ultimate złoży się 13 poziomów do eksploracji, wypełnionych zadaniami, 60 typami przeciwników, bossami oraz notatkami o świecie gry.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2018-08-04 07:42:04
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow