Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano Grim Dawn: Forgotten Gods
Grim Dawn okazało się dużym sukcesem i tylko w serwisie Steam sprzedano prawie 1,2 mln egzemplarzy (według danych Steam Spy) tego RPG-a akcji. W październiku zeszłego roku ukazał się pierwszy dodatek Ashes of Malmouth, który również spotkał się z ciepłym przyjęciem. Teraz autorzy, czyli ludzie ze studia Crate Entertainment, zapowiedzieli drugie rozszerzenie, zatytułowane Forgotten Gods.

Dodatek pozwoli nam opuścić granice Imperium Erulan. Gracz uda się na wyprawę do nowej krainy, pełnej spalonych słońcem pustyń, oaz i terenów wulkanicznych. W sercu tych ziem znajdziemy ruiny zapomnianego miasta, którego sekrety nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Fabuła ma się obracać wokół przebudzenia tytułowych zapomnianych bogów – prastarych istot, które wzbudzają przerażenie nawet u znanych z poprzednich przygód wiedźmich bóstw.

Poza kampanią Grim Dawn: Forgotten Gods zaoferuje wiele dodatkowych mocy oraz setki niedostępnych wcześniej przedmiotów. Podczas zabawy zmierzymy się z dziesiątkami nowych przeciwników, zarówno na powierzchni, jak i w licznych podziemiach. Ponadto autorzy obiecują dodatkowy tryb rozgrywki, ale na razie nie są jeszcze gotowi zdradzić żadnych konkretów na ten temat.

Prace nad Grim Dawn: Forgotten Gods są w zaawansowanym stadium, a premiera ma nastąpić w drugiej połowie tego roku. Twórcy planują regularne udostępnianie nowych informacji na temat dodatku, a kolejną partię konkretów otrzymamy 19 marca.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2018-03-06 12:25:48
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow