Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano Final Fantasy Type-0 Online na PC i urządzenia mobilne
Kilka dni temu firma Square Enix przekazała swoim fanom niemiłą nowinę o skasowaniu konwersji Final Fantasy Agito na PlayStation Vita. Pierwotnie gra ukazała się na mobilnych systemach iOS i Android, ale serwery tych wydań zostaną wyłączone 30 listopada. Teraz okazało się jednak, że wydawca nie zamierza porzucać tej odnogi swojej popularnej marki. Zamiast tego zapowiedziano nowy projekt zatytułowany Final Fantasy Type-0 Online, który wykorzysta niektóre elementy z porzuconej konwersji i skoncentruje się na aspekcie sieciowym.

Na razie informacje na temat Final Fantasy Type-0 Online są wyjątkowo skromne. Sieciowy charakter projektu, jak również udostępniony zwiastun pozwalają jednak przypuszczać, że całość stanowić będzie rozszerzoną wersję trybu multiplayer z Final Fantasy Agito. Otrzymamy więc wieloosobowe RPG akcji, w którym niewielkie grupy graczy udadzą się eksplorować pełne potworów i bossów mapy, a walka odbywać się będzie w czasie rzeczywistym. W porównaniu z pierwowzorem, produkcja zostanie mocno rozbudowana, oferując więcej postaci, lokacji, typów uzbrojenia oraz opcji rozwoju postaci.

Final Fantasy Type-0 Online zmierza na pecety i urządzenia mobilne, a premiera nastąpi w przyszłym roku. Na razie oficjalnie potwierdzono tylko wydanie japońskie, ale Square Enix poinformowało także, że poważnie rozważa opracowanie wersji anglojęzycznej. Całość zapowiada się dosyć obiecująco. Przez długi czas mobilne odsłony Final Fantasy prezentowały potwornie niski poziom, ale w ciągu ostatnich kilku lat wreszcie zaczęło to ulegać zmianie i najnowsze produkcje tego typu okazały się całkiem godne uwagi.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2015-09-20 12:31:32
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow