Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano Fallout 4: Game of the Year Edition
Wielu graczy odłożyło zakup czwartego Fallouta na później, czekając na kompletne wydanie, w którym oprócz podstawowej wersji gry znalazłyby się wszystkie dotychczasowe rozszerzenia. Firma Bethesda Softworks postanowiła w końcu wyciągnąć do nich rękę i oficjalnie zapowiedziała Fallout 4: Game of the Year Edition. W pakiecie, w który 26 września będą mogli zaopatrzyć się zarówno komputerowi, jak i konsolowi gracze (jego wydanie nad Wisłą weźmie na swoje barki firma Cenega) znajdziemy „podstawkę” (w najnowszej wersji) i oficjalne add-ony, czyli Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop i Automatron.

W tym momencie warto odnotować, że od premiery, która miała miejsce w 2015 roku, Fallout 4 uległ dosyć znaczącej metamorfozie. Przemianę spowodowały oczywiście łatki regularnie wypuszczane przez deweloperów, które nie tylko rozprawiły się z szeregiem problemów technicznych, lecz także dorzucały nową zawartość. To właśnie dzięki nim można było sprawdzić tryb „Przetrwanie” – po jego aktywacji gracze musieli dbać o swojego bohatera bardziej niż kiedykolwiek, starając się zarówno zapewnić mu odpowiednią ilość pożywienia i snu, jak i wystrzegać się chorób i innych niebezpieczeństw, jednocześnie borykając się z kilkoma utrudnieniami rozgrywki pokroju wyłączonej opcji szybkiej podróży czy samodzielnego zapisywania stanu gry. Oprócz tego możliwość wypróbowania modyfikacji tworzonych przez graczy wprowadzono zarówno na pecetach, jak i na konsolach. Ponadto komputerowi gracze i posiadacze PlayStation 4 Pro od jakiegoś czasu mogą się cieszyć ulepszoną grafiką.

Wydanie Edycji Gry Roku najpewniej zakończy wsparcie Bethesdy dla czwartego Fallouta. Niemniej żywot tego tytułu jeszcze się nie skończył – wszak w październiku ma zadebiutować Fallout 4 VR, czyli specjalna wersja gry przygotowana z myślą o komputerowych zestawach wirtualnej rzeczywistości.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine
Klemens
2017-08-10 19:39:28
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow