Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano Disgaea 2 PC - ulepszoną konwersję klasycznego taktycznego RPG
Nippon Ichi Software to jedno z kilku japońskich studiów, które ostatnimi czasy zaczęły intensywnie wspierać pecety. W lutym do sprzedaży trafiło Disgaea PC, a pięć miesięcy później ukazała się konwersja Phantom Brave. Zespół musi być zadowolony z wyników obu produkcji, gdyż właśnie zapowiedział kolejny komputerowy projekt zatytułowany Disgaea 2 PC, który będzie ulepszoną wersją drugiej odsłony popularnego cyklu taktycznych RPG-ów. Premiera zaplanowana została na 30 stycznia 2017 roku.

Autorzy zachwalają Disgaea 2 PC jako „definitywną edycję”. Wynika to z tego, że produkcja połączy najlepsze elementy dwóch produkcji – wydanego w 2006 na PlayStation 2 Disgaea 2: Cursed Memories oraz rozszerzonej, ale trochę brzydszej konwersji na konsolę przenośną PlayStation Portable zatytułowanej Disgaea 2: Dark Hero Days.

Ludzie ze studia Nippon Ichi Software nie zamierzają się ograniczać do prostej konwersji. Zamiast tego obiecują, że wydanie pecetowe zaoferuje ulepszony interfejs, pełne wsparcie dla sterowania myszką i klawiaturą oraz trzy dodatkowe postacie (Mark Eclair, Gig oraz Miabel), które do tej pory dostępne były wyłącznie dla graczy w Japonii.

Akcja gry osadzona będzie w krainie znanej jako Veldmine, która powoli przeobraża się w ohydną domenę cieni za sprawą klątwy rzuconej przez łotra imieniem Zenon. Jej moc niszczy również umysły mieszkańców i jedyną osobą, która wydaje się być odporna jest młody wojownik imieniem Adell. To w niego przyjdzie wcielić się graczom i ich obowiązkiem będzie oczywiście uratowanie świata.

Zgodnie z tradycjami serii, zabawa w Disgaea 2 PC skoncentruje się na toczeniu turowych bitew. Gracz będzie mógł zwerbować do swojej drużyny postacie należące do ponad dwustu klas. Produkcja zaoferuje wiele różnych trybów rozgrywki oraz system modyfikowania przedmiotów.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-08-23 14:53:25
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow