Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedziano Bonded - przygodówkę postapo od studia Arkavi
Firma Iceberg Interactive poinformowała, że zamierza wydać grę Bonded, czyli trójwymiarową przygodówkę autorstwa znanego z Lords of the Black Sun portugalskiego zespołu Arkavi Studios. W planach są wersje na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, a premiera ma nastąpić w czwartym kwartale tego roku.

Bonded postawi na klimaty postapokaliptyczne. W zaprezentowanej przez autorów wizji przyszłości cywilizacja ludzka osiągnęła niezwykle wysoki poziom zaawansowania technologicznego, ale jednocześnie zaczęła za bardzo polegać na inteligentnych robotach oraz innych zdobyczach techniki. Dlatego nasz gatunek był zupełnie nieprzygotowany na nadejście katastrofy, która spowodowała, że maszyny obróciły się przeciwko swoim stwórcom i rozpoczęły polowanie na nich.

Kampania rozpocznie się wiele lat po tych wydarzeniach. Liczba ocalałych ludzi zamyka się raptem w kilkuset, a miasta przejęła we władanie natura. Gra opowie historię małej dziewczynki imieniem Mira, która całe życie spędziła w bunkrze. Większość jego mieszkańców zabiła tajemnicza choroba i rodzice bohaterki opuszczają to bezpieczne schronienie w poszukiwaniu lekarstwa. Gdy nie wracają w umówionym czasie, Mira zostaje zmuszona do wyruszania w niebezpieczną podróż w celu odnalezienia zaginionego ojca i matki. Podczas wyprawy towarzyszyć jej będzie robot domowy imieniem Bao, który w przeciwieństwie do swoich pobratymców nie przejawia morderczych skłonności.

Pod względem mechanizmów rozgrywki Bonded ma być dosyć standardową przygodówką Podczas zabawy będziemy więc eksplorowali duże trójwymiarowe lokacje, gromadzili przedmioty oraz rozwiązywali zagadki. Zabraknie za to sekwencji walki. Gracz będzie mógł w dowolnym momencie przełączać się pomiędzy dziewczyną i robotem, a każda z tych postaci dysponować ma unikalnymi cechami oraz umiejętnościami. Właściwe wykorzystywanie różnic między bohaterami odegra kluczową rolę w wielu łamigłówkach.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2015-07-31 15:47:48
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow