Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Zapowiedź Diablo 4 wycofana z BlizzConu 2018? Kłopoty z produkcją gry
Ostatnia edycja BlizzConu nie zapisze się w historii złotymi zgłoskami. Zapowiedź mobilnego Diablo Immortal zdecydowanie rozminęła się z oczekiwaniami fanów, którzy liczyli na pełnoprawną kontynuację. Czy jednak mogliśmy otrzymać coś więcej? Tak zasugerował serwis Kotaku, który uzyskał informację o nagraniu przez Blizzard ogłoszenia zapowiadającego Diablo IV. Jak podały źródła strony, współzałożyciel firmy Allen Adham miał wypowiedzieć się na temat nowej części cyklu, ale bez prezentacji samej gry. Według pierwotnych doniesień materiał miał zostać zaprezentowany pod koniec ostatniego BlizzConu, ale zrezygnowano z tego w ostatnich tygodniach.

Jeśli wziąć te informacje za dobrą monetę, można by wywnioskować, że twórcy planowali zatrzeć złe wrażenie, jakie mogło wywrzeć na fanach pokazanie mobilnego Diablo Immortal. Nie jest to jednak pewne. Niedługo po opublikowaniu artykułu przez Kotaku, Blizzard skontaktował się redakcją serwisu. Jakkolwiek potwierdzono istnienie materiału oraz ponownie wspomniano o kilku projektach z Diablo w tytule, firma zapewniła, że nie wycofała żadnych zapowiedzi z programu BlizzConu 2018. Tak więc nawet jeśli Blizzard rzeczywiście rozważał pokazanie nagrania w trakcie imprezy, to plany te nie wyszły poza sferę dyskusji.

Samo istnienie innych projektów z serii Diablo poza mobilną odsłoną nie jest żadną tajemnicą. Jeszcze przed BlizzConem zasugerowano, że czwarta część cyklu powstaje od pewnego czasu, aczkolwiek zastrzeżono, by nie spodziewać się jej na tegorocznej edycji wydarzenia. Dlaczego więc nie zdecydowano się jeszcze na ostateczne potwierdzenie? Jeśli wierzyć źródłom Kotaku, wynika to z kłopotów przy produkcji. W ciągu ostatnich czterech lat zespół odpowiedzialny za grę drastycznie zmieniał jej formułę i wciąż nie ma pewności, czy projekt ukaże się w obecnym kształcie. Dlatego twórcy na razie wolą wstrzymać się z jakimikolwiek ogłoszeniami. A szkoda, bo nawet samo pojawienie się Diablo IV w oficjalnym oświadczeniu mogłoby uspokoić niepocieszonych fanów. Miejmy nadzieję, że twórcy uporają się z problemami i czwórka nie skończy obok Starcraft: Ghost oraz Project Titan jako kolejny niedoszły tytuł Blizzarda.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2018-11-06 19:30:50
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow