Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Za mundurem producenci sznurem?
Na dość niezwykły pomysł wpadło kierownictwo firmy Tulga Games, która po przejęciu Artifact Entertainment stała się odpowiedzialna za rozwój gry Horizons: Empire of Istaria. Otóż przygotowano specjalną promocję, która obejmie graczy związanych z ... armią Stanów Zjednoczonych. Tulga Games chce w ten sposób wyrazić swoje uznanie wszystkim osobom, którzy wiernie służą Wujowi Samowi.

Wszyscy gracze, którzy tworząc swoje konta w Horizons: Empire of Istaria podali adres mailowy umieszczony w domenie .mil (używanej przez osoby związane z personelem militarnym oraz ich rodziny) otrzymają za darmo drugi CD Key do aktywowania konta. Dzięki temu jedno konto może posłużyć jednocześnie dwóm osobom do zagłębiania się w świat gry - twórcy mają nadzieję, iż dzięki takiemu rozwiązaniu udostępnią rodzinom możliwość wspólnych spotkań i rozmów oraz doskonałą zabawę poprzez Internet.

Hmmm nie po raz pierwszy można rzec: "Ależ... dziwni ci Amerykanie". No chyba, że w tzw. realu zupełnie już ze sobą nie mogą pogadać, to wtedy rzeczywiście, wspólna gra może cementować więzi rodzinne:)
Klemens
2005-10-03 16:43:29
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow