Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Z pakietem startowym w świat Star Wars Galaxies
LucasArts i Sony Online Entertainment wystosowały oświadczenie, w którym dały znać wszystkim fanom świata Gwiezdnych Wojen, iż 22 listopada bieżącego roku w sprzedaży pojawi się specjalna wersja gry Star Wars Galaxies z podtytułem The Starter Kit. Celem tego działania jest dostarczenie tym, którzy jeszcze nie spróbowali SW:G, kompleksowego zestawu, jaki pozwoli im szybko i bezproblemowo zapoznać się z wirtualnym uniwersum tej produkcji.

Na razie Starter Kit dostępny będzie do kupienia w Ameryce Północnej, jednak prawdopodobnie za jakiś czas pojawi się i w Europie, w tym, dzięki firmie LEM, i w naszym kraju. W jego skład wejdzie podstawowa wersja gry Star Wars Galaxies oraz dodatek Jump to Lightspeed, a także wszelkie, niemalże rewolucyjne, poprawki i dodatki, jakie w ostatnim czasie zadebiutowały na serwerach gry. Mowa tu m.in. o przedefiniowanym i uproszczonym interfejsie użytkownika, nowym systemie walki, jak również kompletnie przeobrażonych pierwszych 30 poziomach doświadczenia kierowanej postaci. Pakiet kosztujący 19,90$ zawierać będzie także miesięczny darmowy abonament oraz dostępnego od zaraz w świecie gry X-winga lub TIE fightera. Zdaniem SOE, przygotowana kompilacja stanowi najlepszą i najprostszą formę przeniknięcia do uniwersum gry.

Należy też dodać, że Rage of the Wookiees i Trials of Obi-Wan, czyli dwa ostatnie dodatki do Star Wars Galaxies, nie znajdą się w tym pakiecie.
Klemens
2005-11-09 15:41:47
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow