Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wyszedł update 2.5 do Diablo 2 Resurrected; Obszary Grozy już dostępne
19 września zakończyły się publiczne testy dużej aktualizacji 2.5 do Diablo II: Resurrected, a wczoraj weszła ona oficjalnie do gry. Największą atrakcją są zdecydowanie Obszary Grozy (ang. Terror Zones), które mają za zadanie pomóc graczom osiągnąć maksymalny 99 poziom.

Aby móc je w ogóle odblokować, trzeba przejść grę wraz z dodatkiem, tj. pokonać Baala. Jeśli już osiągnęliście to wymaganie, będziecie mieli od razu dostęp do Obszarów. Będzie można odwiedzać je co godzinę, by stanąć do walki z przeciwnikami silniejszymi od Waszych bohaterów o co najmniej dwa poziomy od Waszej postaci (co nie uległo zmianie od PST).

Dodatkową informacją podaną przez Blizzard są sposoby komunikowania graczowi wejścia do Obszarów Grozy. Tych ma być kilka, m.in. wyświetlanie specjalnej ikony obok nazw potworów czy odtwarzanie specjalnych efektów dźwiękowych oraz wizualnych.

Lekkiej zmianie uległa nazwa Osłabiających Talizmanów (ang. Sundering Charms), wcześniej będących po prostu unikalnymi Wielkimi Talizmanami Osłabienia (ang. Sundered Charms). Poza tym wciąż umożliwiają one zmniejszenie odporności przeciwników zupełnie niewrażliwych na określone typy obrażeń, w związku z czym występują w sześciu odmianach.

Warto zwrócić uwagę na to, że Osłabiające Talizmany będą możliwe do zdobycia dla nowych postaci biorących udział w drugim sezonie rankingowym, który rozpocznie się 6 października. Ponadto będą one wypadały tylko z potworów z Obszarów Grozy.

Źródło:
"ZuzoliK" - GRY-OnLine
Klemens
2022-09-23 07:43:10
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow