Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wypróbuj za darmo abonament ESO Plus w The Elder Scrolls Online
Deweloper ZeniMax Online Studios poinformował, że do 12 lutego będziemy mogli za darmo wypróbować tryb ESO Plus w grze MMO The Elder Scrolls Online. Mowa tu o opcjonalnym programie, oferującym dostęp do szeregu benefitów, do którego normalnie mają dostęp wyłącznie osoby opłacające abonament.

Trial ESO Plus pozwala m.in. zagrać w DLC wydane do omawianego tytułu (The Imperial City, Orsinium, Thieves Guild, Dark Brotherhood, Shadows of Hist, Horns of the Reach, Clockwork City, Dragon Bones, Morrowind - lokacja i zadania - Wolfhunter oraz Murkmire). Otrzymujemy też dostęp do specjalnej torby, w której zmieści się nieograniczona liczba materiałów wykorzystywanych w systemie rzemiosła, podwojonej przestrzeni magazynowej oraz możliwości farbowania ubiorów. Wersja próbna nie da nam natomiast oferowanej abonentom, comiesięcznej sumki Koron – waluty wykorzystywanej w systemie mikropłatności. Pełną listę benefitów (a także link umożliwiający skorzystanie z oferty) znajdziecie pod tym adresem. Warto też odnotować, że trial ESO Plus umożliwi graczom wzięcie udziału w wydarzeniu Morrowind Celebration Event.

Gra The Elder Scrolls Online jest dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One i funkcjonuje w modelu B2P – po jednorazowym zakupie możemy do woli logować się na serwery bez dodatkowych opłat. Opcjonalny abonament ESO Plus to koszt 14,99 dolara (czyli około 57 zł) za miesiąc, jednak cena obniża się w przypadku, gdy korzystamy z oferty kwartalnej, półrocznej lub rocznej (do minimalnego poziomu 11,99 dolara miesięcznie – ok. 45,5 zł – w tym ostatnim przypadku).

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-08 10:45:00
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow