Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wygraj milion z R.O.S.E Online
Podczas odbywających się w Seulu targów G*star, firma GamesRouter, europejski wydawca gier online, poinformowała o wyjątkowej ofercie promocyjnej dotyczącej gry R.O.S.E Online. Otóż 50 europejskich graczy, którym dopisze szczęście, będzie miało okazje wygrać wartościowe nagrody z milionem euro na czele!

"Nagradzany" okres rozgrywki trwać będzie od stycznia do listopada przyszłego roku. Wszyscy gracze, którzy w tym czasie zarejestrują się na europejskich serwerach gry, będą mogli wziąć udział w "polowaniu" na nagrody ... zabijając konkretne potwory w R.O.S.E Online. Po ich wyeliminowaniu, przy odrobinie szczęścia, otrzymamy jeden z trzech rodzajów "kuponów" - brązowy, srebrny lub złoty. Posiadacze brązowych będą mogli wygrać darmowy abonament na pewien czas rozgrywki lub specjalne przedmioty, srebrne kupony zaowocować mogą różnego rodzaju gadżetami, m.in. przenośnymi odtwarzaczami muzyki, natomiast "złotka" otrzymają możliwość wzięcia udziału w przeprowadzanym na żywo turnieju, który odbędzie się pod koniec listopada przyszłego roku. Główną wygraną w turnieju jest właśnie milion euro.

Dodatkowo posiadacze złotych kuponów otrzymają zwrot kosztów podróży do "tajemniczej lokacji", w której odbędzie się wspomniany turniej. Jego zwycięzcy zainkasują milion euro, natomiast pozostali uczestnicy wyjadą z komputerami, laptopami czy mniejszymi nagrodami pieniężnymi( o ile takim mianem można określić 50000 €:))
Klemens
2005-11-12 13:38:56
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow