Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wyciek trailera Tales from the Borderlands Redux i możliwa kontynuacja
W serwisie Reddit pojawiły się dwa nagrania trailera Tales from the Borderlands Redux. Ma to być nowe wydanie uwielbianej przez wielu filmowej przygodówki od studia Telltale rozgrywającej się w świecie wykreowanym przez studio Gearbox Software, wzbogacone między innymi o nowe sceny, komentarze twórców, galerię grafik koncepcyjnych i bonusowy miniepizod. Edycja ta ma pojawić się jeszcze w tym roku, lecz to nie koniec niespodzianek.

Ostatnia plansza trailera Tales from the Borderlands Redux, który pojawił się na Reddicie, prezentuje rok 2020. Po chwili jednak zaczynają się zakłócenia i gdy się kończą, na ekranie pozostaje jedynie cyfra 2. Konkluzja wydaje się jasna – wskrzeszone w sierpniu ubiegłego roku studio Telltale Games teasuje kontynuację swojego spin-offa przebojowej serii strzelanek od Gearbox Software. Potwierdzałoby to plotki z początku lutego. Jeśli im wierzyć, gra miała zostać oficjalnie ogłoszona podczas E3 2020, lecz z racji na to, że impreza ta została odwołana, to niewykluczone, że jej prezentacja nastąpi nieco wcześniej.

Choć wyciek trailera Tales from the Borderlands Redux dostępny na Reddicie wygląda bardzo wiarygodnie, należy pamiętać, że wciąż należy on do sfery informacji niepotwierdzonych. Trzeba zatem do niego podchodzić z odpowiednim dystansem.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine
Klemens
2020-03-19 18:51:26
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow