Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

World of Warcraft z dodatkiem co roku – Blizzard chce przyspieszyć
Studio Blizzard Entertainment ma pewien pomysł, jak przedłużyć życie swojego flagowego MMO. Obserwując wykresy aktywności graczy, twórcy uznali, że World of Warcraft powinien otrzymywać dodatki częściej, najlepiej każdego roku. W rozmowie z serwisem Digital Spy Greg Street z Blizzarda wyjaśnił to następująco:

„Zrozumieliśmy, że to dodatki zachęcają graczy do powrotu do World of Warcraft. Duże patche są w stanie ich utrzymać, ale nie są one zbyt dobre w zwiększaniu liczby grających.”

World of Warcraft ma już na karku dziewięć lat i choć przez długi czas słusznie uważano go za króla MMO, czasy największej świetności ma już za sobą. Zarówno przed, jak i jakiś czas po wydaniu dodatku Mists of Pandaria odnotowywano spadek liczby graczy – obecnie abonament opłaca jakieś 7,6 milionów osób (w szczytowym momencie subskrybentów było aż 12 milionów). Dla Blizzarda wniosek jest prosty – grę napędzają dodatki. Street dodał:

„Bardzo chcielibyśmy wejść w taki rytm, w którym udałoby nam się wydawać dodatki częściej. Myślę, że raz na rok byłoby dobrym tempem. Według mnie, najlepszym, co możemy zrobić dla nowych graczy jest regularne wypuszczanie zawartości.”

Źródło:
"luckie" - GRY-OnLine
Klemens
2013-11-20 18:35:30
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow