Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

World of Warcraft: Warlords of Draenor - Tryb Najemnika pozwoli na tymczasową zmianę frakcji
Nadchodzący patch do World of Warcraft: Warlords of Draenor, poza standardowymi zmianami balansującymi, wprowadzi do gry nową opcję dla graczy PvP. Dzięki niej otrzymamy możliwość sprawdzenia się w roli najemników, walczących po stronie konkurencyjnej frakcji. Ten nietypowy dodatek ma na celu zmniejszenie czasu oczekiwania na dołączenie do walk na polach bitewnych i w Ashran, otwartej lokacji stworzonej z myślą o walkach pomiędzy graczami. Tymczasowe wstąpienie w szeregi odwiecznych rywali będzie banalnie proste. Wystarczy jedynie porozmawiać z agentem w Stormshield lub Warspear, w zależności od naszej strony konfliktu. Postacie te nie będą jednak dostępne przez cały czas, a jedynie w momencie przekroczenia czasu trwania kolejki powyżej pewnej, nieustalonej jeszcze wartości.

Po dołączeniu do walki rasa naszego herosa ulegnie zmianie. Transformacja będzie kompletna i obejmie nie tylko wygląd, ale również specjalną, rasową umiejętność postaci. Deweloperzy pracują obecnie nad rozwiązaniem, które nie będzie krzywdzące dla postaci ludzkich, dysponujących wyjątkowo uniwersalną zdolnością, będącą w stanie zastąpić jeden z elementów wyposażenia. Najemnicy nie będą w żaden sposób oznaczeni, przez co gracze nie będą wiedzieli, kto na co dzień należy do grona konkurencyjnej frakcji.

Tryb Najemnika ma wkrótce trafić na Publiczne Serwery Testowe. Data premiery aktualizacji nie została jeszcze ujawniona.

Źródło:
"shav" - GRY-OnLine
Klemens
2015-07-17 14:35:38
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow