Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

World of Warcraft: Legion - w dniu premiery sprzedano 3,3 miliona egzemplarzy
W ciągu ponad dwunastu lat, jakie upłynęły od premiery World of Warcraft, gracze zdążyli się przyzwyczaić do wzrostu zainteresowania tą wiekową produkcją po premierach kolejnych dodatków. Niedawny debiut Legionu, rzecz jasna, nie okazał się wyjątkiem, o czym twórcy zapewniali jeszcze w trakcie targów PAX West, które zakończyły się 5 września (choć, jak zwykle, nie podano dokładniejszych danych na temat liczby użytkowników). Wczoraj opublikowano nieco bardziej konkretne oświadczenie, w którym poinformowano o sprzedaniu ponad 3,3 miliona egzemplarzy dodatku w ciągu jednego dnia. Tym samym szóste rozszerzenie zdołało wyrównać rekord ustanowiony przez poprzedni dodatek – Warlords of Draenor. Wspomniano też, że liczba osób grających jednocześnie osiągnęła najwyższy poziom od czasu premiery Cataclysm w 2010 roku, ale nie podano żadnych konkretów.

Blizzard nie omieszkał przypomnieć, że nowości w World of Warcraft bynajmniej nie skończyły się wraz z premierą Legionu. Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel firmy, wyraził swoje zadowolenie z popularności dodatku, jednocześnie obiecując dalsze wzbogacanie zawartości gry:

Móc zobaczyć jak gracze polują na demony, wzmacniają artefakty i swobodnie eksplorują nowe strefy w Legionie, było dla nas prawdziwym przeżyciem. Ciężko pracowaliśmy, by uczynić go najlepszym dodatkiem w historii World of Warcraft. Nie możemy się doczekać momentu, w którym dostarczymy graczom jeszcze więcej zawartości, w miarę jak opowieść Legionu rozwinie się w nadchodzących miesiącach”.

Wypada też wspomnieć, że w trakcie wspomnianej imprezy PAX West ujawniono co nieco na temat aktualizacji 7.1 zatytułowanej Return to Karazhan, zapowiedzianej w połowie sierpnia. Odświeżony rajd Karazhanu dla pięciu osób zaoferuje wyzwanie większe niż Mityczne lochy (Mythic dungeons), a w trakcie zwiedzania dawnej wieży czarodzieja Medviha zobaczymy miejsca, przeciwników i wydarzenia znane z poprzedniej wersji rajdu, część z nich w nieco odmiennej formie (jak choćby znacznie dziwniejszy pokój szachowy). Do pokonania będzie dziewięciu bossów, nie zabraknie też questów do wykonania w najbliższej okolicy Karazhanu. Ponadto patch wprowadzi zupełnie nowy rajd – Trials of Valor, w ramach którego wybierzemy się do krainy Helheim, po drodze mierząc się z Odynem, trójgłowym psem Guarmem i wreszcie samą Helyą (a przy okazji poznając dalszą część historii Illidana). Gracze otrzymają też serię zadań w ramach kampanii w elfickim mieście Suramar, podzielonej na dziewięć części, które będą kolejno udostępniane przez dziewięć tygodni. Zapowiedziano także dodanie nowych zadań światowych.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2016-09-09 06:48:55
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow