Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

World of Warcraft – zapowiedziano turniej dungeon crawlingu
Firma Blizzard Entertainment rozwija swoją działalność e-sportową. Tym razem zajęli się MMO World of Warcraft. Zwykle rywalizacja na wysokim poziomie kojarzona jest w tej grze z rozgrywką PvP, gdzie drużyny bezpośrednio ścierają się ze sobą na arenach. Na oficjalnej stronie pojawiła się jednak informacja o mistrzostwach Mythic Dungeon Invitational, polegających na zespołowych zmaganiach przeciw hordom przeciwników i bossów z arcytrudnych podziemi.

Zasady są proste – jeśli chcecie wziąć udział w podziale 100 tys. dolarów z puli nagród, najpierw musicie pokazać, na co Was stać. W okresie od 25 lipca do 8 sierpnia sprawność drużyn zostanie sprawdzona za pomocą eliminacji. Celem będzie uzyskanie jak najwyższych wyników w wielu mitycznych podziemiach z kamiennymi kluczami.

Z pretendentów zostaną wyłonione 32 ekipy z różnych regionów, które zawalczą o wielką wygraną. Sam turniej rozpocznie się w sierpniu. Każdego dnia wyłoniona zostanie dwójka zwycięskich zespołów z terytoriów Ameryk, Europy, Chin i azjatyckich okolic Pacyfiku. Następnie najlepsze drużyny będą reprezentować swoje regiony w globalnych zmaganiach o tytuł mistrzowski. Całość będzie można śledzić na oficjalnym kanale gry w serwisie Twitch.

Źródło:
"Movis" - GRY-OnLine
Klemens
2017-07-12 15:58:24
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow