Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

World of Warcraft – prepatch dodatku Legion wystartuje 20 lipca
World of Warcraft może w najbliższym czasie czekać duży skok w liczbie aktywnych subskrypcji. Wszystko za przyczyną najnowszego dodatku, opowiadającego o kolejnej inwazji Płonącego Legionu przypuszczonej na Azeroth. Przywróci on do gry jedną z ikonicznych postaci całego uniwersum – Illidana Stormrage’a oraz wprowadzi nową grywalną klasę postaci, czyli podległych mu łowców demonów. Premiera dodatku jest planowana na 30 sierpnia, zaś poprzedzi ją seria eventów wprowadzonych przez specjalny patch poprzedzający rozszerzenie, który zostanie udostępniony 20 lipca.

Nie cała nowa zawartość zostanie odblokowana od razu – w pierwszej kolejności otrzymamy tylko zaktualizowany system transmogryfikacji, tym razem wykonany w sposób zbliżony do tego obecnego w Diablo III – raz zdobyty model ekwipunku jest przypisywany do konta. Kolejne wprowadzone ze skutkiem natychmiastowym zmiany dotyczą poszczególnych klas postaci, zmieniając ich mechanikę, czy też usuwając niektóre umiejętności. Zmianom uległy też niektóre specjalizacje – na przykład survival hunter stanie się postacią walczącą wręcz. Szczegółowe modyfikacje zostały opisane w tym poście na blogu deweloperskim Blizzarda. Kolejnym wprowadzonym usprawnieniem jest ułatwiona zmiana specjalizacji – teraz będzie się ona odbywać automatycznie w zależności od trybu gry, w który wejdziemy – niezależnie od tego czy będą to instancje PvE, czy battlegroundy.

Kolejna zawartość będzie wprowadzana wraz ze zbliżającą się premierą Legionu. Gracze, którzy dokonali przedpremierowego zakupu dodatku, nie później niż 17 sierpnia otrzymają możliwość zagrania nową klasą postaci – łowcą demonów, który rozpoczyna rozgrywkę na 98 poziomie doświadczenia, będąc świadkiem wydarzeń dziejących się w czasach dodatku The Burning Crusade. Ponadto, część z dostępnych dotychczas terenów gry stanie się celem ataków Płonącego Legionu, dając graczom okazję do stawienia czoła nowym wyzwaniom oraz zdobycia nowego ekwipunku. Ostatnim wydarzeniem, w którym gracze wezmą udział, to bitwa na Broken Shore, czyli scenariusz w którym członkowie wrogich sobie frakcji – Przymierza i Hordy – współpracują ze sobą, jednocząc się w obliczu konieczności walki z demonicznymi najeźdźcami. Co istotne, zawartość prepatcha będzie dostępna dla wszystkich graczy, niezależnie od tego, czy wykupili dodatek Legion.

Źródło:
"Aidan" - GRY-OnLine
Klemens
2016-07-18 16:18:26
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow