Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

World of Wacraft II może powstać w przyszłości
W czasie tegorocznych targów gamescom w niemieckiej Kolonii, Tom Chilton – jeden z głównych projektantów World of Warcraft – zdradził w wywiadzie z redaktorem magazynu Game Informer, że możliwość stworzenia kontynuacji hitowego MMORPG jest rozważana przez firmę Blizzard już od 10 lat, czyli od czasu premiery pierwowzoru. Realizacja takiego projektu, choć jak najbardziej realna, wiąże się jednak z wieloma dylematami i pytaniami, na które twórcy uniwersum Warcraft wciąż muszą znaleźć odpowiedzi. W ciągu wcześniej wspomnianej dekady, World of Warcraft otrzymał cztery pełnoprawne rozszerzenia: The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm oraz Mists of Pandaria, a kolejny, Warlords of Draenor, jest już w drodze i zadebiutuje 13 listopada bieżącego roku. Chilton w następujący sposób odniósł się do perspektywy tworzenia sequela WoW-a:

Jasne, rozmawialiśmy o tym. To coś, o czym rozmawialiśmy dziesięć lat. Myślę, że wyobrażenie sobie, jak World of Warcraft II ma się do pierwszego World of Warcraft stanowi spore wyzwanie – czy miałyby one funkcjonować obok siebie, czy może jedno pochłonęłoby drugie, co to w ogóle miałby być za produkt i tym podobne. Są to wyzwania, z którymi trzeba się uporać, zanim stanie się to rzeczywistością.

Jak na razie, wszelkie przesłanki wskazują, że World of Warcraft II nieprędko, jeśli w ogóle, ujrzy światło dzienne, choć gracze po wielu latach doczekali się Starcraft II i Diablo III, więc pewnie i uniwersum Warcraft uraczy w końcu fanów jakąś pełnoprawną produkcją – jeśli nie drugim WoW-em, to Warcraftem IV. W tej chwili Blizzard próbuje odrestaurować tracące subskrybentów World of Warcraft dodatkiem Warlords of Draenor, który m.in. znacznie poprawia przestarzałą oprawę graficzną gry, oferuje dostęp do świata Draenor (z którego Horda po raz pierwszy zaatakowała Azeroth w Warcraft: Orcs and Humans), a także podnosi maksymalny poziom doświadczenia postaci z 90 do 100. Gracze, którzy zdecydują się na przedpremierowy zakup gry, mogą liczyć także na zwiększenie levelu jednego z ich bohaterów do 90.

Źródło:
"Meehovv" - GRY-OnLine
Klemens
2014-08-17 07:00:20
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow